Złota torebka

Złota torebka z papieru washpapa | Sklep Zygzakowo

Złota torebka z washpapyKażdy wie, jak ogromną wagę my, kobiety, przykładamy do wyglądu. To co widać na zewnątrz często najlepiej określa nasze wnętrze, a sposób ubioru pozwala nam się wyrazić. Z pewnością przyznasz, że wygodny i dobrze dopasowany do Ciebie strój sprawiają, że niezależnie od okazji i miejsca, towarzyszy Ci pewność siebie. Nie zapominajmy jednak o jeszcze jednej towarzyszce, która jest z nami przez większość naszego życia. Torebka, bo o niej oczywiście mowa, to nie tylko podręczne akcesorium. Odpowiednio dobrana torba to dopełnienie naszego ubioru. Nieczęsto spotyka się torbę o nietuzinkowym wyglądzie, która w dodatku jest nadzwyczaj praktyczna i nie kosztuje majątku. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i stworzyliśmy produkt, który łączy w sobie wszystkie te cechy!

Złota torebka z washpapaSama przyznasz, że torba, którą właśnie oglądasz z pewnością przykuwa wzrok swoim pięknym kolorem. Mieniący się w promieniach słońca złoty kolor wyróżnia torbę wśród wielu innych toreb, a na ulicy wyróżni także Ciebie!
Jesteśmy pewni, że idealnie dopasuje się każdej stylizacji. Szybki wypad na zakupy? A może kolacja z przyjaciółmi? Nieważne – nasza torba stanowi świetny dodatek i będzie twoją wierną towarzyszką niezależnie od okazji i miejsca. Pasuje zarówno do sportowych butów, jak i do eleganckiej kreacji na wieczór.
Torba, oprócz swoich oczywistych walorów wizualnych jest też bardzo praktyczna. Dwa paski wykonane z wysokojakościowej bawełny gwarantują pełną wygodę i swobodę noszenia torby. Pasek został zamocowany solidnie i nie zniszczy się nawet podczas intensywnego użytkowania. Wymiary torby (39x43x10cm) to pewność, że zawsze masz wszystko pod ręką, a żadne zakupy nie są Ci straszne. W torbie zaprojektowano kieszonkę na telefon, więc nawet, gdy zapełniłaś torbę po brzegi, zawsze znajdziesz smartfona – bez niepotrzebnej straty czasu i bez zbędnych nerwów.

Wiedz, że masz do czynienia z twardą zawodniczką – torba została uszyta z wyjątkowo trwałego materiału zwanego washpapa. Torba jest odporna na uszkodzenia mechaniczne – nie drze się nie ściera. Jest tez wodoodporna i nie pojawiają się na niej zacieki. Materiał w 72% składa się z mocnych włókien celulozy, w 20% z lateksu, a także z wody i barwników. W swoim składzie nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego i często jest nazywany mianem wegańskiej skóry.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu lub innych z naszej oferty śmiało możesz się z nami skontaktować a udzielimy odpowiedzi!