Torebki z papieru

 

Torebka z papieru – z washpapa | Sklep Zygzakowo

Torebka z papieru WashpapaNie od dziś wiadomo jak dużą wagę kobiety przywiązują do swojego wyglądu. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego – nasz wygląd, to jak prezentujemy się na zewnątrz nierzadko przecież pozwala nam określić siebie, wyrazić nasze wnętrze. Sama przyznasz, że Twój ulubiony, wygodny strój sprawia, że niezależnie od czasu i miejsca czujesz się po prostu dobrze we własnej skórze, a na co dzień towarzyszy Ci pewność siebie. Nie zapominaj o jeszcze jednej towarzyszce, która jest z nami przez większość naszego życia. Mowa oczywiście o torebce! Na pewno zgodzisz się, że jest to jeden z najważniejszych elementów naszego wyglądu, ale także nadzwyczaj przydatne akcesorium, z którym praktycznie się nie rozstajesz. To sprawia, że odpowiedni dobór torebki jest bardzo ważny, ale też niełatwy.

Torebka z papieru washpapa 1To prawda – długo szukałaś odpowiedniej torebki – ale w końcu ją znalazłaś! Przedstawiamy Ci jeden z naszych najpopularniejszych produktów! Torebka papierowa, którą widzisz na zdjęciu łączy w sobie wszystkie cechy idealnej torebki – osobiście się o to postaraliśmy.
Torebka z papieru jest brązowa, więc pasuje niemal do każdego stroju , niezależnie od okazji. Możesz zabrać ja na szybki wypad zakupowy, obiad z przyjaciółmi lub nawet na kolację biznesową. Buty sportowe, szpilki, sandały? – teraz nie ma to znaczenia. Faktura torby przypomina skórę, co nadaje jej nietuzinkowego charakteru i tylko stwarza kolejne możliwości, jeśli chodzi o jej dopasowanie. Z pewnością wyróżnisz się z tłumu.
Oprócz zalet wizualnych, brązowa torba z papieru jest również bardzo praktyczna. Jej wymiary gwarantują, że żadne zakupy nie będą Ci straszne i wszystko na pewno się zmieści. Posiada ona dwa paski wykonane z wysokojakościowej bawełny, które zapewniają wygodne zawieszenie torby na ramieniu. Paski zostały przytwierdzone solidnie, i nie zniszczą się nawet podczas bardzo intensywnego używania. Dla pełnej wygody, w torbie przewidziano miejsce na Twój telefon – specjalna kieszonka gwarantuje szybki dostęp do dzwoniącego telefonu, nawet gdy torba jest zapełniona po brzegi.

Torebka z papieru washpapa 2Torebka jest wyjątkowo wytrzymała. Została wykonana z materiału o nazwie washpapa i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak ścieranie czy podarcia, a także jest wodoodporna a na jej powierzchni nie pojawiają się zacieki. Materiał został stworzony w 72% z mocnych włókien celulozy, w 20% z lateksu a także z wody i barwnika. Skład jest całkowicie bezpieczny i ma pochodzenie roślinne, więc jest świetny, rozwiązaniem np. dla wegan.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej – pytaj śmiało. Z chęcią odpowiemy na wszystkie ewentualne zapytania dotyczące naszej oferty i nie tylko!