Opis produktów

Torebka z papieru, złota torebka, srebrna torebka | Zygzakowo

Każdy wie, jak ogromną wagę my, kobiety, przykładamy do wyglądu. To co widać na zewnątrz często najlepiej określa nasze wnętrze, a sposób ubioru pozwala nam się wyrazić. Z pewnością przyznasz, że wygodny i dobrze dopasowany do Ciebie strój sprawiają, że niezależnie od okazji i miejsca, towarzyszy Ci pewność siebie. Nie zapominajmy jednak o jeszcze jednej towarzyszce, która jest z nami przez większość naszego życia. Torebka, bo o niej oczywiście mowa, to nie tylko podręczne akcesorium. Odpowiednio dobrana torba to dopełnienie naszego ubioru. Nieczęsto spotyka się torbę o nietuzinkowym wyglądzie, która w dodatku jest nadzwyczaj praktyczna i nie kosztuje majątku. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i stworzyliśmy produkty, które łączą w sobie wszystkie cechy torebki idealnej. W naszym asortymencie znajdziesz świetne torebki w różnych kolorach, kształtach.

 

Złota torebka z washpapyZłota torebka z papieru

Naszym najpopularniejszym produktem jest niewątpliwie złota torebka. Jej niecodzienny wygląd i wspaniały złoty kolor sprawią, że z pewnością wyróżnisz się wśród tłumu. Torba pasuje do każdego stroju, na każdą okazję a jej wymiary gwarantują, że zmieścisz w niej wszystko czego potrzebujesz. Jet niezwykle trwała – materiał, z którego jest zbudowana – washpapa – to wyjątkowa, bardzo trwała mieszanka włókien celulozy i lateksu, co chroni torbę przed uszkodzeniami.

Sprawdź:
Złota torebka na dwóch paskach
Złota torebka na jednym pasku

 

Srebrna torebka z washpapaSrebrna torebka z papieru

Jeśli pragniesz torby równie widowiskowej, lecz nieco bardziej stonowanej – przyjrzyj się srebrnej torbie. Jej mieniący się w słońcu srebrny kolor dopasuje się do każdego ubrania – niezależnie od okazji i miejsca. Srebrna torebka jest też praktyczna – zmieścisz w niej wszystko, czego potrzebujesz na co dzień. Z powodzeniem może służyć także jako torba na zakupy. Została wykonana z odpornej na uszkodzenia i wodę washpapy – mieszanki mocnych włókien celulozy oraz lateksu, co gwarantuje zachowanie idealnego stanu torby nawet przy intensywnym użytkowaniu. Tutaj kupisz srebrną torebkę.

Sprawdź:
Srebrna torebka na dwóch paskach
Srebrna torebka na jednym pasku

 

Torebka z papieru washpapaTorebka  z papieru – skóra

Szukasz czegoś bardziej klasycznego? Zwróć uwagę na brązową papierową torbę, której faktura imituje skórę. Klasyczny wygląd torby daje pewność, że torebka świetnie wpasuje się zarówno w styl sportowy, miejski jak też oficjalny. Torba jest odporna na wodę i uszkodzenia mechaniczne. Materiał, z którego została stworzona – washpapa – to mieszanka mocnych włókien celulozy oraz lateksu, co zapewnia długotrwałe, intensywne użytkowanie. Dowiedz się więcej o brązowej torebce.

Sprawdź: Torebka z papieru Brąz skóra

W ofercie mamy wiele innych torebek w przeróżnych kolorach. Klasyczna czarna torebka z washpapa, błyszcząca torebka w kolorze miedzi, niebieska torebka oraz plecak wykonane z jeansu – to tylko niektóre z naszych produktów. Wszystkie zostały wykonane własnoręcznie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: Kliknij tutaj.

W ofercie mamy wiele innych torebek w przeróżnych kolorach. Klasyczna czarna torebka, błyszcząca torebka w kolorze miedzi, niebieska torebka oraz plecak wykonane z jeansu – to tylko niektóre z naszych produktów. Wszystkie zostały wykonane własnoręcznie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

KATEGORIE W NASZYM SKLEPIE: